Nové informace k 1. stupni ZŠ

Publikováno: 29.5.2020 Autor(ka): David Bečvář

Vážení rodiče,
podle nového metodického pokynu vydaného ministerstvem školství, se mohou do skupin dětí, které se 25. 5. vrátily na první stupeň základních škol, připojit další žáci.

Dosud to podle manuálu, který pro otevírání škol po koronavirové epidemii vydalo ministerstvo školství, nebylo možné. O zařazení do skupiny rozhodně ředitelka školy. Vše je nutné projednat telefonicky na čísle: 777 796 911 se zástupkyní 1. st. ZŠ.

Nadále ale platí podmínka, že velikost skupiny nesmí přesáhnout počet 15-ti žáků. S dětmi je také nově možné chodit mimo areál školy. Nadále platí, že žáci musejí při příchodu do školy předložit čestné prohlášení, že nemají příznaky nemoci covid-19 a přihlášku do školy, kterou najdete v příloze.