Dopis ředitelky školy rodičům a zákonným zástupcům

Publikováno: 8.4.2021

Vážení rodiče,

v pondělí 12.4. nastupuje první část žáků 1. stupně do školy v systému rotační výuky.

Děkuji Vám za dosavadní spolupráci při distanční výuce a doufám, že naše spolupráce bude dál pokračovat. Vím, že rotační systém výky je pro Vás organizačně náročný, ale věřte mi, že náročné je to i pro nás.

Snažili jsme se vše zorganizovat a připravit tak, aby v týdnu, kdy jsou děti ve škole, byla běžná výuka, tzn. že nabízíme ranní i odpolední družinu, doučování, kroužky angličtiny  - pokud probíhají v rámci jedné třídy.

Předpokládáme, že děti se budou testovat v klidu, ve třídě, pod dohledem paní učitelky a paní asistentky. Pokud se obáváte testování Vašeho dítěte, zařídili jsme pro tyto případy testovací místo v tělocvičně školy, kde můžete provést testování svého dítěte, teprve po negativním výsledku testu bude Váš syn/dcera odcházet do své třídy.

Věřím, že toto provizorní testovací opatření pomůže překonat Vaše možné počáteční obavy a Vaše dítě bude ve škole spokojené jako v období před začátkem distanční výuky.

Vážení rodiče, sledujte prosím webové stránky školy a třídy Vašeho dítěte  a nahlaste paní učitelce třídní případné změny v kontaktech na Vás - především  změny telefonního čísla a mailové adresy, abychom se s Vámi mohli v případě potřeby spojit.

Budete-li mít jakékoli dotazy a připomínky, obraťte se na třídní paní učitelku nebo na vedení školy.

Vaše otázky rád zodpoví a případnou pomoc nabízí také školní psycholog Mgr. J. Štěpo, můžete jej kontaktovat telefonicky nebo emailem, osobně bude ve škole přítomen v úterý  13.4. /thedrvostep@gmail.com,  604 113125/.

Ještě jednou Vám děkuji za spolupráci a přeji klidné dny!

Mgr. Eva Fiřtová, ředitelka školy