Týdenní plán 24.4. - 28.4.2023

Publikováno: 21.4.2023 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí páťáci,

v pátek jsme si užili školní Den Země, měli jsme zvířátka ve škole a jejich páníčkové a paničky nám o nich s láskou vyprávěli. Všechna zvířátka byla úžasná a všichni jsme si užili super den v třešňovém sadu. Pokusím se uložit fotky do fotogalerie. Děkuji za zapisování na triády, omlouvám se za počáteční problémy při zapisování. Pokud by někomu nevyhovovaly termíny, napište mi prosím.

V pondělí nás čeká beseda a ukázky živých sov v tělocvičně. Je to moc pěkné se spoustou informací. Připravte se na opakování č.6 s Fipíkem . Zájmena a číslovky. Kdo si chce vylepšit známku z vlastivědy, připraví si informace o vzniku Národního divadla v Praze. Kdo mi ještě neodevzdal lapbook z přírodovědy k hodnocení, prosím odevzdat.

Z matematiky si některý den napíšeme násobení a dělení čísly s nulami, př. 500x100, 5 400 : 20

Přeji hezký víkend a těším se na triády.

TH

ČESKÝ JAZYK

PŘÍRODOVĚDA

VLASTIVĚDA