Zápis do 1. roč. 7. - 8. 4. 2022

Publikováno: 21.2.2022 Autor(ka): Jitka Palanová

Vážení rodiče,

oznamujeme Vám, že ve dnech 7. 4. – 8. 4. od 13:30 do 17:00 proběhne v 1. patře 1. st. zápis do 1. ročníku ZŠ Zdice, zapisovat budeme děti narozené od 1.9.2015 do 31.8. 2016. Archy na zapsání do vámi zvoleného termínu budou vyvěšeny v MŠ. Pokud Vaše dítě nechodí do spádových MŠ, přijďtě kdykoliv. Žádost o přijetí do zákldního vzdělávání najdete v příloze nebo na vrátnici ZŠ Zdice.

Vzhledem k současným platným hygienickým opatřením předpokládáme, že zápis do 1. ročníku proběhne prezenčně a Vy a Vaše děti budete mít možnost školu navštívit osobně. Vezměte s sebou občanský průkaz, rodný list dítěte a případné zprávy z PPP.

Při zápisu hovoří asi 15 min. jeden učitel s dítětem a jeden s rodiči. Pro zpříjemnění atmosféry budou během zápisu děti provázet pohádkové postavy.  

ZŠ Zdice bude ve školním roce 2022/ 2023 otevírat tři první třídy, celkový počet přijímaných žáků by z hygienických důvodů neměl překročit počet 75, přednostně budou přijímáni žáci ze Zdic a z ostatních spádových obcí – Knížkovice, Černín, Chodouň, Stašov, Bavoryně.  Žáci s jiným bydlištěm budou přijímáni pouze k doplnění počtu žáků ve třídách.

Vážení zákonní zástupci, prosíme, zeptejte se paní učitelek MŠ, zda je vaše dítě zralé pro školní docházku. Pokud mu mateřskou školou bude doporučen odklad, nebo vy sami si myslíte, že by vaše dítě zatím školní docházku zvládalo s potížemi, neváhejte se s dítětem objednat do PPP. Ochráníte tak své dítě od pocitů školní neúspěšnosti!

V případě dotazů se obraťte na zástupkyni ředitelky školy pro 1. st.  Mgr. Jitku Palanovou.

tel: 777796911, email: jitka.palanova@zszdice.cz

Přiložené soubory ke stažení