Tipy pro domácí vzdělávání

Publikováno: 30.4.2020 Autor(ka): Eva Fiřtová

přístup pro žáky ZŠ Zdice

Web: www.didakta.cz

 

-       aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10

-       ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip

-       upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora

 

Akce platí do odvolání - předpokládáme, že do doby nástupu žáků zpět do škol.

 

www.silcom-multimedia.cz

 

Další odkazy - matematika - zlomky - www.h-edu.cz/zlomky 

Objevitelské soboty - Centrum talentované mládeže - www.ctm-academy.cz/newsletter.php?id=284