Sportovní den mládeže s TAJV ve Zdicích

Publikováno: 18.5.2022 Autor(ka): David Bečvář

2. ročník semifinálového turnaje Sportovní den mládeže s TAJV ve Zdicích se uskuteční v pátek 20.5.2022 od 14 hod na venkovním multifunkčním sportovišti ZŠ. V současnosti se jedná o největší sportovní projekt pro děti a mládež v 250 obcích České republiky, který se koná pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sportovní agentury a Krajského úřadu Středočeského kraje. Účastníci turnaje soutěží nejprve společně v 5 sportovních aktivitách (fotbal, florbal, házená, frisbee, tenis), kdy následně 3 nejúspěšnější finalisté ze Zdic obdrží nominaci na prosincové Národní finále v Poděbradech. Právě zde budou nominovaní hráči ze Zdic soupeřit o pozici národního vítěze a o putovní pohár TAJV pro město Zdice. Sportovní akce ve Zdicích je realizována za podpory Města Zdice.

Přiložené soubory ke stažení