Hlasujte v soutěži "Stavba roku 2021"

Publikováno: 31.8.2021 Autor(ka): Josef Bárta

Vážení občané,
za několik málo týdnů už to bude rok, co město Zdice zahájilo 1. září provoz v nové školní budově.

Z nové budovy máme všichni velkou radost a jsme právem hrdi na to, že právě v našem městě se můžeme pyšnit takovou krásnou moderní stavbou.

Těší nás, že škola získala již první ocenění a to v soutěži „Komunální projekt roku“. Protože jsme přesvědčeni o kvalitách této stavby, rozhodlo se město přihlásit novou budovu školy do další prestižní soutěže „Stavba roku 2021“ a „Stavba roku Středočeského kraje. Soutěž vyhlašuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství společně s krajem a dalšími partnery. Rádi bychom uspěli i v této soutěži, a proto vyzýváme naše občany, pokud se jim nová budova zdické školy líbí, aby se zúčastnili anonymního hlasování a tím tak přispěli hlasem k dalšímu úspěchu. Bližší informace o soutěži a samotné hlasování najdete na následujících webových stránkách.

Soutěž Stavba roku Středočeského kraje

Soutěž Stavba roku 2021