Distanční výuka od 14. 10. 2020

Publikováno: 13.10.2020 Autor(ka): Eva Fiřtová

Vážení rodiče,

podle nařízení vlády přechází škola od středy 14. 10. na distanční výuku. Distanční výuka bude probíhat do 23. 10. V následujícím týdnu 26. – 30. 10. Jsou podzimní prázdniny a státní svátek.

Věřím, že přijatá opatření zlepší epidemiologickou situaci a od 2. 11. přejdeme k výuce v normálním režimu.

Pravidla distanční výuky pro naši školu jsou uvedena v příloze. Zůstaňte prosím Vy i Vaše děti se školou v kontaktu.

Distanční výuka je povinná.

  • Pokud je v rodině více dětí a nemáte dostatek přístrojů – můžeme zapůjčit školní tablety – do vyčerpání zásob, musíte jej však osobně vyzvednout ve škole a podepsat výpůjční smlouvu./nejdříve ve středu 14.10./
  • Žáci mají nastavený rozvrh tak, aby mohli zadanou práci se svými učiteli konzultovat. Učitelé jim vše vysvětlí, ale děti také budou pracovat samostatně. Děkujeme všem rodičům za spolupráci, zvláště rodičům dětí z  1. – 3. tříd.
  • Nově máme zřízený přístup na google účet školy pro všechny žáky 1. stupně – je to nutné pro provoz google meet, kde se děti připojují na videokonference. Uživatelské jméno je tvořeno: jmeno.prijmeni@zszdice.cz, heslo zašle třídní učitelka emailem. Podrobný postup jak se přihlásit najdete ve videogalerii ZŠ Zdice. https://www.zszdice.cz/videogalerie/videa/navody-prvni-prihlaseni-na-skolni-google-ucet.28  Případné technické dotazy zodpoví p. uč. Bárta na telefonu 775 620 208 – 13,00 – 14,00 nebo na emailu josef.barta@zszdice.cz
  • Učitele můžete oslovit emailem – všechny adresy najdete na našem webu nebo ve Školním zpravodaji.
  • V případě, že bude Vaše dítě nemocné, omluvte jej třídnímu učiteli, abychom věděli, že se nemůže zúčastnit distanční výuky.
  • Obědy jsou hromadně odhlášeny všem strávníkům, můžete dětem oběd znovu přihlásit a děti si jej mohou vyzvednout do jídlonosiče každý den od 11, 00 – 12,30 hodin. Bude zřízeno výdejní okénko.

                                  

                                                                                              Děkujeme všem za spolupráci.

                                                                                                                                            

Přiložené soubory ke stažení