Přestavba školy

Publikováno: 22.9.2016 Autor(ka): David Bečvář

Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vás informovali o změnách, které s sebou přinese konec školního roku a začátek nového školního roku 2016/2017.

Již v minulém roce náš zřizovatel – město Zdice -  investoval velké finanční prostředky do obnovy budov školy, v letošním roce budou investice pokračovat, především v budově

1. stupně v Žižkově ulici.

Jsme opravdu rádi, že po celkové rekonstrukci budovy bude prostředí školy vyhovovat všem technickým a hygienickým požadavkům a že se Vaše děti budou učit v pěkném prostředí.

Kvůli rozsáhlé přestavbě však musíme učinit některá organizační opatření.

Budeme se spolu se stavební firmou, která rekonstrukci provádí, snažit o minimální narušení výuky. Práce začnou již v červnu, ale až po skončení vyučování tzn. nejdříve ve 12,30 a jen ve vyhrazených prostorech. Proto budou třídy, které sídlí v 2. patře budovy v Žižkově ulici, od 30. 5. přestěhovány do budovy ŠD.

Školní rok 2015/2016 skončí vydáním vysvědčení 24. 6. 2016

Žáci devátých tříd – vydání vysvědčení a slavnostní rozloučení se školou na MěÚ Zdice 27. 6.

/nechceme narušovat již objednané školní výlety/

V budově Komenského proběhne v době prázdnin rekonstrukce rozvodů elektřiny a osvětlení ve třídách.

Pro děti z 1. stupně bude od pondělí 27. 6. do čtvrtka 30. 6. zajištěn provoz školní družiny, a to i pro děti, které běžně družinu nenavštěvují.

Provoz družiny – 6,30 – 17,00 v budově školní družiny Žižkova 390, školní jídelna bude vařit až do 30.6.

Přihláška do ŠD v těchto dnech je závazná, najdete ji na webu školy, v ŠD, v obou ředitelnách školy, poslat ji můžete mailem na adresu alenka.pod63@seznam.cz nebo odevzdat osobně na výše uvedených místech.

Slavnostní zahájení školního roku  2016/2017  je odloženo na 5. září.

Děkujeme za pochopení a případnou pomoc. Všechny důležité informace budeme zveřejňovat na webu školy.

Za vedení školy:

Mgr. Eva Fiřtová, ředitelka školy