Organizace začátku školního roku

Publikováno: 2.9.2019

Milí rodiče,

začal nový školní rok. Bohužel ze zdravotních důvodů tam nemohu být. Zatím mě bude zastupovat paní učitelka J. Samková.

Trochu informací na začátek roku:

3. září bude výuka do 5. Hodiny.  Děti si přinesou přezůvky, batoh, psací potřeby.

4. září předpokládáme, že od tohoto dne začne výuka dle rozvrhu, bude upřesněno.

6. září bude tradiční Běh Knihovem (sportovní oblečení, dostatek pití), budou se učit 1. a 2. vyuč. hod. vyučování bude končit ve 12,30.

12. září budou společné informační schůzky od 16,30. Prosím, aby dorazili všichni i já se tam pokusím dorazit. :-)

Co se týče pomůcek do školy, tak sdělí vyučující daného předmětu v první hodině, co si mají děti do hodin zajistit.

Do mých hodin budou potřebovat:

Dějepis - velký linkovaný sešit A4 a malý notýsek A6

Vko - malý sešit A5

VV - box nebo kufr s pomůckami (tempery, vodovky/anilinky, voskovky, fixy, kulaté a ploché štetce různých velikostí, lepidlo, nůžky, hadřík, podložku na lavice!!. Sklenička nebo kelímek není nutné nosit - půjčím). Podepsané desky A3 na výkresy - budou je mít až do 9.třídy.

Kontakty na mě: alena.moncekova@zszdice.cz nebo mob.číslo 721 154 753

Mějte se krásně a budu se těšit na spolupráci.

Alena Mončeková