Publikováno: 26.3.2021 Autor(ka): Josef Bárta

Vážení rodiče,

je to tak, nezadržitelně se blíží uzávěrka průběžného hodnocení za 3. čtvrtletí. Pedagogická rada je 14. dubna a v týdnu po ní budou probíhat třídní schůzky. Vzpomínáte? První třídní schůzky proběhly jen informačně “po e-mailu”, při druhých jsem se s většinou z vás viděl alespoň na monitoru počítače. Teď tu máme třetí a ty také budou bohužel probíhat online. Nebudeme nic měnit, máme to z minula hezky nacvičené :-)

Na tomto odkazu si můžete už nyní rezervovat termín schůzky (19. - 23. 4. 2021). Časy jsou po 30 minutách, ale po zkušenostech z minula bychom měli skončit dříve. Pokud by někomu nevyhovoval ani jeden z nabízených termínů, dejte mi vědět a něco vymyslíme. V případě, že by se vám nedařilo na termíny přihlásit, použijte k tomu školní účet dítěte. Setkání bude probíhat v prostředí Google Meet, které děti dobře znají z online hodin.
Byl bych rád, kdybychom se za monitory sešli společně i s dětmi, kterých se to týká především. Věřím, že po zkušenosti z minulých setkání tomu tak bude.

Až se vám při třídních schůzkách objeví na monitoru postava nápadně připomínající svým zjevem loupežníka Rumcajse, nelekejte se. Rozhodl jsem se zatlačit na ministra školství tím, že se do otevření 2. stupně ZŠ nebudu stříhat. Uvidíme, jak se s tím na ministerstvu popasují ;-)

PS: Tuto zprávu posílám všemi dostupnými informačními kanály (e-maily rodičů, e-maily dětí, Škola Online, třídní web).