Přírodověda 23. - 29. 11.

Publikováno: 22.11.2020 Autor(ka): Jana Macháčková

Přizpůsobení organismů prostředí

Tento týden budeme opět pracovat jako ten minulý v aplikaci nearpod. Budeme se zabývat tématem přizpůsobení organismů prostředí. Po konferenci dám na stránky dětem odkaz na prezentaci a zápis z hodiny do sešitu.
Děti budou mít za domácí úkol zápis do sešitu opsat, nafotit a poslat na můj mail. Dalším úkolem bude opět opakovací kvíz, který dětem pošlu na školní mail ve čtvrtek po konferencích, cca kolem 15 hod. Kvíz bude opakováním probrané látky moře a oceány a látky, kterou ve čtvrtek probereme. Kvíz bude hodnocen na známky.

Dobrovolný úkol pro ty, kteří si chtějí vylepšit známku. Bude hodnocen 50% známkou.
Zjisti, jak je životu v poušti uzpůsobený mravenec medonoš, tarbíkomyš a chameleon. Odpovědi si zapiš do sešitu, nafoť a pošli na můj mail.

Těším se s vámi naviděnou ve čtvrtek.

1. skupina - Blažek, Čítková, Forstová, Froňková, Hříbal, Jiravová, Koudelová, Krebs, Kropp, Pácl,Píšová - od 12:40

2. skupina - Pelc,Podzimek, Prokeš, Rosolová, Rys, Semanová, Skala, Svoboda, Štípek, Votíková - od 13:35

Obě dvě skupiny se budou přihlašovat přes odkaz viz níže

Telefonní čísla