Týden od 16. - 20.1.

Publikováno: 15.1.2023 Autor(ka): Klára Rohlenová

Vážení rodiče,

v nadcházejícím týdnu nás čeká výlet do Planetária v Praze, děkuji za zaslání peněz a protože musíme vyrazit od školy již v 7 hodin, prosím o včasný příjezd a děkuji, že to v tento neobvyklý čas zvládnete.

V úterý si napíšeme test z vlastivědy.

Jinak od dětí snad již víte o změnách týkajících se mobilních telefonů - platí, že děti nesmí během vyučování používat mobilní telefony, tedy pokud ho mají s sebou, musí být vypnutý, ideálně zamčený ve skříňce, aby předešly zbytečnému problému, kdyby jim náhodou zazvonil v tašce. Za každý takový případ je kázeňské opatření. Musím ocenit, že v naší třídě se to nestává a všichni respektují.

Další změna se týká naší komunikace přes WhatsApp. Vzhledem k bezpečnosti a zabránění sdílení zpráv bez souhlasu všech ve skupině, a také z důvodu sjednocení způsobu komunikace vyučujících s rodiči, budeme nadále pro společnou komunikaci využívat gmail a školu Online. Soukromé individuální zprávy mě samozřejmě posílat můžete:). I pro mne to bude nové a zatím "složitější", ale věřím, že se s tím brzy sžijeme. Prosím tedy nově omlouvejte absenci dětí rovnou ve Školeonline.

Děkuji a přeji hezký týden!