Týdenní plán 27.6. - 30.6.2022

Publikováno: 24.6.2022 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí čtvrťáci,

dnes chválím všechny děti za pomoc při stěhování lavic a pomůcek z naší třídy. Byla to akce "kulový blesk". Stěhovali jsme pomůcky do nové učebny na druhém stupni a dětem se tam moc líbí. Dnes se uzavřely všechny známky. Chválím také všechny žáky za přípravu na čtvrtletní práci z českého jazyka a za pěkné výsledky.

Příští týden v pondělí si budeme povídat o chování a bezpečnosti o prázdninách a 3. - 5. hodinu půjdeme na koupaliště. Jako škola máme vstup zdarma. S sebou nějakou svačinku nebo kapesné na dobroty, molitanový míček do vody. Děti si mohou přinést nějaký polštářek nebo sedák na sezení na zemi do třídy. V úterý a ve srředu je naplánovaná školní olympiáda, děti ať přijdou ve sportovním oblečení. Ve čtvrtek si v naší třídě rozdáme vysvědčení.

Paní sekretářka informovala o přeplatku pobytu ve ŠvP, který se bude vracet na účet. Po upřesnění vás budu ještě informovat.

Děkuji všem za spolupráci ,pomoc a vstřícné jednání. Přeji vám hodně nových zážitků, spoustu dobrých kamarádů a přátel, hodně radostí a ať se ve zdraví zase setkáme 1.září na 2.stupni v 5.B.

Krásné prázdniny

T.Houdková