Inf, Přírodověda, TV, HV do 25. 9.

Publikováno: 22.9.2020 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

protože prozatím nefunguje počítačová učebna, jsme ve třídě 5.B. S dětmi jsme si povídali o úskalích sociálních sítí, o kyberšikaně, o síle hesel, o celkové bezpečnosti na internetu. Toto pondělí jsme využili stránek www.o2chytraskola.cz, kde jsme si zkusili kvízy na jednotlivá témata a zhlédli jsme některá videa z těchto stránek.

Přírodověda - na začátku roku jsme dodělali tekoucí a stojaté vody ze 4. ročníku a postupně jsme navázali učebnicí pro 5. ročník. Minulý týden jsme udělali opakování ze 4. ročníku a začali jsme téma Člověk a příroda - Člověk a jeho vliv na přírodu - str. 6

Tento týden nás čeká: uč. Podmínky života str. 7 a PS str. 6, 7

Na tělocvik chodíme zatím ven i dovnitř.

Z Hudební výchovy jsme se s ostatními p. učitelkami domluvily, že během 5. ročníku udělají děti 4 - 5 referátů. První s nimi uděláme v rámci Inf až budou počítače fungovat, další pak budou mít v rámci domácí připravy a vždy na to budou mít dostatek času.