Informace k návratu do školy 30. 11.

Publikováno: 28.11.2020 Autor(ka): Stanislava Pánková

Informace k návratu do školy 30. 11.

Vážení rodiče, milé děti,

v pondělí 30.11. se konečně opět sejdeme ve škole. Několik důležitých organizačních informací pro návrat, prosím důkladně si je přečtěte.

V pondělí ráno se sejdeme před školou - na trávníku naproti pomníku u nově vysázeného stromu. Sejdeme se v 7:30. Prosím o včasný příchod, nemůžeme na nikoho čekat, do budovy školy odcházíme společně v 7:35h. Tento časový rozpis je nutné dodržovat z důvodu hygienických nařízení, která pro školu nyní platí.

Rozvrh zůstává stejný.

Roušku budeme muset mít celý den, proto si s sebou do školy, prosím, noste 3 roušky v čistém sáčku. Mějte v aktovce i jeden sáček na špinavé roušky, abyste je nevraceli k čistým.

Informatika - zatím se při výuce nemění učebny, proto budou děti zůstávat ve své třídě.

Tělesná výchova - vyučovat se nebude, proto sáčky na Tv nechte doma. Kdo si ho neodnesl, odnese v příštím týdnu. V době tělesné výchovy budeme chodit ven na vycházky, nebo hrát hry ve třídě.
Proto prosím dávejte dětem vhodné a teplé oblečení. Pokud počasí dovolí, budeme chodit i na některé hodiny ven.

Anglický jazyk - skupiny anglického jazyka se nemění. Skupina p. uč. Mitchell bude v pondělí a úterý v naší třídě, dostanou od paní učitelky práci, v pátek budou chodit na vyučování do třídy k ní /5.B a 5.C jsou ve svých třídách/. Je to proto, aby se děti nesetkávaly s dětmi z jiných tříd.

- děti, které se stravovaly ve školní jídelně, budou automaticky přihlášené

- na svačiny budeme každý den chodit v 9:50 hod

- na obědy musí třídy chodit postupně. Každý den budeme končit dříve. Zde vkládám rozpis našich odchodů na obědy. Pokud byste někdo chtěl své dítě z obědů odhlásit, musíte přes školní jídelnu.

Pondělí ve 13:20 hod

Úterý ve 12:20 hod

Středa ve 13:10 hod

Čtvrtek ve 12:30 hod

Pátek ve 11:30 hod

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte.

V pondělí se budu těšit.

S.Pánková