Týdenní plán 2.5. - 6.5.2022

Publikováno: 29.4.2022 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí čtvrťáci,

pochvala všem, kteří přinesli svého zvířecího mazlíčka. Měli jsme jich ve třídě šest a byli dobře zabezpečeni. Jeden šel s námi do třešňového sadu. Také pochvala všem recitujícím za výběr a naučení se básničky. Budeme mít ještě druhé kolo v pátek 6.5. V květnu 26. bude školní přehlídka uměleckého čtení. Děti mají za úkol připravit si úryvek z oblíbené knihy. V červnu bude školní kolo recitační soutěže a přehlídka výtvorů v pisatelství.

Děkuji všem rodičům a dětem za vynikající spolupráci na triádách. U pár schůzek se stalo, že jste chvíli čekali, tak se omlouvám a budeme se snažit - já a rodiče, aby se to příště nestalo.

V matematice prosím rodiče o kontrolu pravítek na geometrii - trojúhelník s ryskou, dlouhé pravítko a kružítko. Také by žáci měli mít dobře ořezané tužky na rýsování.

Škola v přírodě bude v areálu ROH Buzuluk u Smetanovy Lhoty. Jedeme 3 třídy. Téma, které nás bude provázet je ROVNOVÁHA. Ve středu pojedeme na výlet do Písku. Také nás čeká oheň, diskotéka a spousta her. Odhad ceny je 2 700,-kč. Samozřejmě záleží na počtu účastníků. Případný přeplatek se vrátí. Kdo může zaslat nějaké odměny pro děti za hry a soutěže budeme moc rádi. Příští týden připravím přihlášku a všechny potřebné papíry.

Přeji hezké čarodějnice. Ať nám nikdo neodletí.

TH