Týdenní plán 16.5. - 20.5.2022

Publikováno: 13.5.2022 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí čtvrťáci,

pochvala dětí za práci v matematice, vylepšili jsme písemné ščítání, odečítání, násobení a dělení. Také se nám dařila konstrukce rovnoramenného trojúhelníku pomocí kružítka. Ve středu bylo deset vylosovaných žáků v divadle na Kladně na představení Škola malého stromu spolu se 4.C. Ostatní jsme si užili čtenářskou dílnu venku a programování robota se zvuky, světélky a změnou otoček na informatice. Ve třídě nám došly papírové kapesníčky, prosím zda by každý mohl přinést jedno krabičkové balení.

Informace ke škole v přírodě: Děti si s sebou vezmou spacák. Budeme mít k dispozici povlečený polštář a prostěradlo. Těšíme se na karneval s diskotékou, téma karnevalových masek je lesní víly a skřítci. Ve středu pojedeme na výlet do Písku, kde navštívíme zajímavý program. Také nás čeká táborák s opékáním hadů, vuřtů a písničky k táboráku. Přihlásilo se 17 dětí, 8 dětí nepojede. Tím se nám navýšil rozpočet. Cena školy v přírodě se navyšuje na 3000,-Kč. Prosím o zaplacení na účet školy co nejdříve, nejpozději do 18.5. Děkuji za pochopení a spolupráci.

Přeji hezký májový víkend

T.H.