Přírodověda 14. 6. - 18. 6.

Publikováno: 13.6.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

bohužel musím zůstat doma se syny, tak budou mít tento týden suplované hodiny. Protože pak děti odjíždějí na školu v přírodě, tak nestihneme doprobrat Stojaté vody a ochranu přírody. Výpisky dětem udělám a vložím během týdne na stránky. Vytiskněte je prosím dětem, ať si je pročtou a vloží do sešitu. V pátek 18. 6. si bude jejich paní učitelka vybírat učebnice, tak je prosím okoukněte, ať jsou v pořádku.

V pondělí a v pátek budou v učebnici na str. 78 a 79. - PS dle zbývajícího času 44 - 46. Zbytek pracovního sešitu si mohou děti dovyplnit.

Kdo mi neodevzdal herbář, protože byl např. nemocný, tak mi ho prosím nafoťte a pošlete buď na whatsapp nebo na email nejpozději do čtvrtka 17. 6.

Zítra v pondělí 14. 6. si ještě napíšou ten poslední test, kdo ho nepsal. Někdo z vyučujících mi ho potom pošle, já ho ohodnotím a zapíši známku do školy online, abych mohla paní učitelce třídní známky uzavřít k pátku 18. 6.

Mějte hezké dny

Hošková Lucie