Začátek školního roku

Publikováno: 28.8.2020 Autor(ka): Klára Rohlenová

Vážení rodiče, milé děti!

Blíží se nástup do školy, a proto pár organizačních informací. V úterý 1.9. přijdou děti do třídy (prosíme, aby rodiče nevstupovali do budovy), kde se společně pozdravíme a strávíme první hodinu. V 8,40 se rozejdeme, děti již odchází samy. Od 9,00 se koná slavnostní otevření nové budovy školy s možností prohlídky pro veřejnost. Pokud tedy budete mít zájem, počkejte s dětmi, v prostoru před školou bude projev pana starosty, živá hudba a následná prohlídka školy. Prosíme, mějte s sebou na prohlídku roušky. Děkujeme!

V pondělí a v úterý je možnost zápisu do školní družiny, případně přihlášení obědů ve školní jídelně.

Od středy 2.9. budeme mít 4 vyučovací hodiny, končit budeme tedy v 11,40. Družina od 2.9. v provozu. V průběhu týdne si děti přinesou do školy pomůcky na TV, VV a sešity, které si nadepíšeme společně. Prosím 1 balení papírových kapesníků.

Děti dostanou pracovní sešity a učebnice, cenu pošlu v průběhu týdne. Zároveň si vás dovolím tento školní rok poprosit o příspěvek do třídního fondu 100,- Kč (loni jsme nevybírali, měli jsme zbytek z první třídy.)

Novinkou bude Anglický jazyk, vyučující pro 3.C bude paní uč. Monika Kindlová. Rozvrh hodin dostanou v úterý, ve třetí třídě budeme mít po - čt 5 hodin, v pátek 4. Ve druhém pololetí by měl proběhnout kurz plavání.

Z důvodu hygienických opatření se na začátku roku nebudou konat společné třídní schůzky, všechny informace budou na webu školy (včetně aktuáních hygienických opatření, doporučení atd.) S dotazy se na mě obracejte telefonicky. Bohužel musím upozornit, že vstup rodičů s dětmi do školní budovy je velmi omezen a pokud budete potřebovat něco řešit osobně, prosím vstupujte nově vždy jen hlavním vchodem (v nové budově) přes recepci.

Přeji vám všem, aby nový školní rok začal klidně a s radostí, a doufám, že dobrá nálada i zdraví nám vydrží až do konce:)! Hezký víkend.

K.R.