Pomůcky do 3. třídy

Publikováno: 18.8.2020 Autor(ka): Klára Rohlenová

Dobrý den, moc vás všechny zdravím!

Začátek školního roku se pomalu, ale jistě blíží, a tak posílám seznam pomůcek, které budeme během třetí třídy potřebovat.

V penálu by děti měly mít pastelky, 2x obyčejnou tužku (tvrdá, měkká), ořezávátko, gumu, kružítko (budeme potřebovat až později, zatím nosit nemusí), pero + náhradní náplň.

Do košíčku v lavici prosím doplňte nůžky, lepidlo v tubě, fix na bílou tabulku, hadřík na stírání tabulky, pravítko (20 - 30cm).

Do boxíku na Vv: tempery, vodové nebo anilinové barvy, černý tenký lihový fix, kelímek na vodu, štetce (tenký, střední, plochý - širší, (suché pastely, voskovky, modelínu, lepidlo v tubě, herkules, klovatina, tuš.

Sešity budeme potřebovat:

ČJ - 2xč.523, M - 2xč.523, Prvouka 1xč.423, HV - 1x notový sešit, AJ - zatím nevím, dozví se děti na začátku

Desky na plány a čtenářskou dílnu

Na Tv: triko, kraťasy, boty do tělocvičny, tepláková souprava na ven (+ boty na ven, můžou být ty, ve kterých děti přijdou, ale musí to být sportovní boty na cvičení, tedy v den, kdy je Tv je potřeba na to myslet...)

Přeji vám příjemné letní dny a těším se na viděnou!

K. R.