22. 6. - 26. 6.

Publikováno: 21.6.2020 Autor(ka): Klára Rohlenová

Zdravím všechny na začátku posledního týdne školního roku!

V tomto týdnu nebudu již zadávat žádné konkrétní úkoly, ale doporučuji i tak procvičovat každý den čtení a počítání, případně dokončit zadanou práci, kterou jste nestihli. V matematice můžete postupně - klidně i přes prázdniny - dokončit cvičení v učebnici, hlavně strany na konci učebnice (opakování). Stejně tak můžete postupně dokončit písanku, procvičit psaní vlastních a místních jmen v pracovním sešitě Čj str. 30-31 a dále. Čtěte dále v Otíkově čítance nebo vlastní knihu.

Učebnice ze druhé třídy budeme vybírat až na začátku školního roku.

V pátek 26.6. je poslední den školního roku a všechny děti si mohou přijít do třídy pro vysvědčení, tak jako obvykle. Těším se, že se ještě společně potkáme. Pokud by se však někdo nemohl nebo nechtěl předávání osobně zúčastnit, je možné si vysvědčení vyzvednout v kanceláři školy.

Přeji hezké dny!

K.R.