Týdenní plán Aj_Machová Eva_ 23. 11. - 27. 11. 2020 - práce na jednotlivé dny

uč. 15

PS str. 15

Práce na jednotlivé dny

PO – Opakovat a procvičovat číslovky 13 - 20 a konverzační otázky a odpovědi - What´s your

name? What´s your favourite colour? How are you? How old are you?

Kdo nemá splněny všechny úkoly z minulého období doplnit.

ÚT – Videokonference (Ústní zkoušení číslovek, uč. str. 16 - Pets - little, big, Is it a ...? Yes, it is. No, itisn´t.)

ST - Napsat slovní zásobu 3. lekce 3. hodina. Opakovat a procvičovat všechna slovíčka a konverzační otázky.

ČT  - Videokonference  (Ústní zkoušení číslovek, uč. str. 16 - Pets - little, big, Is it a ...? Yes, it is. No, itisn´t., uč. 17 story My friend is a monster)

PÁ - PS str. PS 16/5

Na videokonference se děti přihlašují ve stejných skupinách a časech, na odkaz třídní paní učitelky.

Tento týden dokončíme lekci Domácí mazlíček. Ve škole se k ní ještě vrátíme při ověření, zda všichni zvládli i písemně. Snad příští lekci začneme již ve škole. Velmi chválím práci všech, zvládáte barvy, číslovky i konverzační otázky. Rozšířili jste si další slovní zásobu.

Těším se na Vás.