Týdenní plán 14.6. - 18.6.2021

Publikováno: 11.6.2021 Autor(ka): Taťána Houdková

Vážení rodiče, milí třeťáci,

úvodem opět pochvala, tentokrát žákům za pomoc mladším spolužákům. Radimovi a mamince děkujeme za napečený perník s čokoládou pro celou třídu. Moc jsme si pochutnali. Radušce děkujeme za přinesené kapesníčky a papíry pro děti. Příští týden budeme vyrábět "Receptář z planých bylin". V pondělí začneme s ilustracemi a pak zapíšeme osvědčené rodinné recepty. Prosím rodinné příslušníky přes bylinky o pomoc. Jinak stále procvičujeme a opakujeme učivo. Dokazujeme si naše znalosti a dovednosti ústně i písemně. Výlet do Písku se posunul na 23.6., protože v úterý nebylo volné mraveniště - natáčí se tam animace. Jestli je to pro někoho problém, napište mi prosím sms zprávu, pokusila bych se zamluvit pondělí. Ráda bych se zapojila s třídou do projektu Zavádění  formativního hodnocení na základních školách. Jednalo by se o myšlenkové mapy a propustky na přestávku. Prosím Vás o vyplnění souhlasu se zpracováním osobních údajů. Fotila bych myšlenkové mapy, které si vytváříme na tabuli a shromažďovala anonymní písemné materiály od dětí. Myslím, že natáčet ani fotit děti ani nebudu. Přesto je nutný Váš Souhlas se zpracováním osobních údajů. Pošlu ho v pondělí po dětech. Děkuji za spolupráci a přeji hezký víkend.

T.H.

ČESKÝ JAZYK

PRVOUKA

VÝCHOVY