DŮLEŽITÉ INFORMACE

Publikováno: 6.3.2020 Autor(ka): Miroslava Lodeová

Ve dnech 24. a 25.10. se konají BRANNÉ DNY.

Ve čtvrtek 24.10.2019 budeme mít sraz v 7:45 ve třídě. Na sobě sportovní oblečení a obuv.Do batohu pití a svačinu, čip na oběd. První hodinu budeme mít přednášku ve třídě. Druhou hodinu přednášku od zásahové jednotky ve společenském domě a poslední dvě hodiny budou zaměřeny na pochod Zdicemi. Konec vyučování v 11:40. Od 12:00 se bude konat doučování!!! Každý ví, kdo potřebuje přijít.

V pátek sraz v 7:45 ve škole. Opět sportovní oblečení a obuv, pití, svačinu a čip. Konec v 11:40.

ÚKOLY NA PRÁZDNINY:

MAT - Každý si vymyslí 10 příkladů na sčítání pod sebe s přechodem přes 10. 10 příkladů na odčítání s přechodem přes 10. 10 příkladů na násobení a 10 příkladů na dělení.

ČJ -  Každý napíše 10 souvětí a za to napíše jeho  stavbu. PŘ: Maminka šla do práce a tatínek byl doma.   V1 a V2.

ČTENÍ - budu vybírat kartu čtenáře. Některé děti se vůbec nelepší, prosím zaberte trochu víc.

ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA - prosím podepište a dopište do ŽK co chybí.

Děkuji za spolupráci.

Hezké dny a prázdniny.