Gymnathlon :-)

Publikováno: 1.9.2018 Autor(ka): Miroslava Lodeová

Jak GYMNATHLON funguje?

GYMNATHLON je dětský sportovní program s pravidelnými tréninky založený na pestrém mixu atletických, gymnastických, herních a mentálních cvičení.

Cílem GYMNATHLONU je vybudovat u dětí celoživotní lásku k pohybu. Vztah ke sportu je budován maximálně hravou formou. K tomu v GYMNATHLONU využíváme netradiční prvky jako herní plán pro každé dítě nebo putovního maskota pro každý tým.

Náplň hodin je sestavena odborníky z FTVS (doc. Perič, doc. Kaplan, doc. Kokštejn) tak, aby se děti naučily 12 klíčových pohybových dovedností odpovídajících jejich věku. Proto je program oddělený pro předškoláky (4-6 let) a školáky (6 a více let).

Na závěr programu absolvuje každé dítě zdarma testování sportovních předpokladů SportAnalytik, na jehož základě získá individuální doporučení vhodných sportů, v jejichž tréninku může dále pokračovat.

VIDEO UKÁZKA

Metodika sportovního rozvoje GYMNATHLON

Jak se přihlásit?

GYMNATHLON se koná jednou týdně ve dvou úrovních pro děti 4-6 let (Předškoláci) a 6 a více let (Školáci) tak, aby náplň tréninků respektovala fyziologický rozvoj dítěte.

Kurs má ve školním roce 2018/2019 celkem 32 tréninků se zahájením na začátku října 2018 a ukončení v průběhu června 2019 (konkrétní data konání naleznete v detailu každého kursu). Cena kursu je 2490 Kč za pololetí.

Chcete si Gymnathlon nejdříve vyzkoušet? Samozřejmě, přijďte na první hodinu zdarma! Zaplatit můžete tak až poté co si Vaše dítě Gymnathlon osobně vyzkouší a přijde domů nadšené:)

GYMNATHLON běží v několika městech ČR. Pro výběr nejbližšího kursu klikněte na město v mapce níže.

Kursy GYMNATHLON Zdice

ZŠ Zdice Předškoláci 4-6 let Pondělí 14:30 - 15:30 Registrovat
Školáci 6+ let Pondělí 13:30 - 14:30 Registrovat

PŘIHLÁŠENÍ ZDE:

Hezký den a budu se na Vás těšit :)

Mirka Lodeová