Týdenní plán 30. 5. - 3. 6. 2022

Publikováno: 29.5.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den, vkládám nový týdenní plán.

Zítra se děti sejdou ve třídě - autobus je objednaný na 8:30. S sebou svačinu, pití. Komu bývá špatně v autobuse, můžete dát kinedryl. Návrat přibližně okolo 12:30. Z důvodu mé nepřítomnosti, odpadá doučování z matematiky.

PROSÍM všechny rodiče!!! Dejte prosím vědět dnes do 17. hodiny, kdo byste věděl, že vaše dítě zítra nepojede. Museli by se narychlo sehnat náhradníci z jiné třídy.

Středa - sraz v 7:55 před školou. S sebou svačinu, pití, pláštěnku. Návrat v 11:36 na nádraží. Děti půjdou společně do školy na oběd a do družiny. Ještě upřesníme, jak to bude s dětmi, které odchází hned po vyučování domů.

Plán je na dny úterý, čtvrtek a pátek. Jsou v něm pro tyto dny úpravy, kterým prosím věnujte pozornost a pomozte dětem podle toho připravit aktovku.

Děkuji za spolupráci