Týdenní plán 23. 5. - 27. 5. 2022 + info k dalšímu týdnu

Publikováno: 22.5.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den, vkládám nový týdenní plán.

V tomto týdnu nás čeká test z Prvouky, děti si v pátek vypsaly společné znaky savců, ptáků a ryb. V pracovním sešitě mají obrázky zástupců těchto živočichů, kde mají popisky k částem jejich těl. Ve středu budeme z tohoto psát.

Máme společnou fotku třídy, vybíráme 35Kč - kdo přinese peníze - dostane fotku.

Do divadla jedeme 30. 5. a vybíráme pro jistotu 270,- kvůli cenám dopravy. Odhlaste dětem svačinu.

Dále vybíráme 40 Kč na cestu na dětský den s IZS v Tlustici, kam jedeme 1. 6. Odhlaste dětem na tento den také svačinu.

V týdnu dám dětem papír k lékaři, který je potřeba zajít potvrdit - platnost tohoto papíru je 2 roky, můžete jej použít i na tábory,... kdo máte platné potvrzení z loňského či letošního roku, tak ať jej děti donesou. S kopií kartičky pojišťovny mohou děti nosit, abychom to do 13. 6. měli v pořádku.