Informace k výuce, podzimní výrobek do družiny, vánoční trhy, peníze, info o testování

Publikováno: 14.10.2021 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den,

dnes jsme dodělali v matematice str. 21, do které jsme měli dojít tento týden. V českém jazyce jsme s mojí skupinkou též dodělali do str. 87 v učebnici - napsali jsme si diktát dvou vět, v PS jsme pracovali na str. 22 - kde mají za úkol napsat 5 jmen do cvičení 9. S druhou skupinou jsme měli ještě prvouku, kde jsme si povídali o jehličnatých stromech.

Zítra budeme mít všichni 1. hodinu prvouku a budeme se zabývat keři. Pak se rozdělíme - s mojí skupinou budeme mít 2 hodiny čtení s porozuměním a druhá skupina se na hodinku odpojí za paní učitelkou Kobrskovou a budou mít český jazyk a pak se za námi vrátí.

Vkládám jako přílohu informaci o soutěži ve družině: O nejhezčí podzimní výrobek z přírodnin. Prosím tedy rodiče družinových dětí, zda by jim mohli s nějakým výrobkem pomoci.

Blíží se nám vánoční trhy - pokud nebudou opět zrušeny. Naším úkolem bude vymyslet, co budeme se třídou vyrábět a následně prodávat. Pokud Vy máte nějakou možnost nám s něčím pomoc, poradit, budeme rádi za každý nápad. Obracejte se buď na mě nebo na paní Anetu Justychovou, která je naše zástupkyně ve spolku rodičů. S tou já se zúčastním 3. 11. setkání právě rodičů a přátel školy spolu s ostatními třídními učiteli a budeme to tam probírat.

Blíží se nám úterní návrat do školy - kdy tedy ještě v pondělí si budeme vysílat, ale v úterý už bychom se měli sejít s dětmi osobně ve škole. Prosím Vás o donesení částky 980,- za prac. seš., SRPŠ a výtvarné pomůcky.

Dále prosím rodiče, kteří mi ještě vůbec nesdělili výsledek testu vašeho dítěte, abyste tak prosím učinili. PCR test byl povinný, nařízený hygienou. Děkuji moc za spolupráci.