Důležité informace a týdenní plán 10. 1. - 14. 1. 2022

Publikováno: 8.1.2022 Autor(ka): Lucie Hošková

Dobrý den, vkládám nový týdenní plán.

Měla bych na Vás několik proseb.

• průběžně kontrolujte dětem penál, že mají 2 funkční (modře píšící) pera
  • doplněné a ořezané pastelky a tužky
  • od tohoto týdne budeme rýsovat, tak aby měly děti tužku č. 3
  • trojúhelník s ryskou a v penálu malé pravítko
  • zeptejte se dětí komu chybí ve škole mazací tabulka a dokupte ji prosím, zjistěte, jak jsou na tom děti s fixy na tab.
  • koukněte doma, kde mají děti čtverečkový sešit na matematiku, ať ho děti přinesou v pondělí (klidně i z 1. ročníku). Pokud byste neměli, tak ho ve škole založím (máme je v zásobě)
  • v ČJ PS prosím dodělejte stranu 54 (příp. někteří str. 53/5)
  • ze čtvrtka na pátek dostaly děti zvláštní DÚ a někteří ho nedonesli,ať ho v pondělí přinesou.
  • Někteří nemají ve škole boty do tělocvičny a někteří mají černou podrážku, zeptejte se prosím dětí, jak na tom jsou.
  • Zkontrolujte prosím, jestli nemáte doma omylem 2 učebnice českého jazyka - učebnice žáků by měly být všechny podepsané a náhodou zda nemáte i nepodepsanou žlutou čítanku navíc (ta by byla moje - během doby, kdy jsem nebyla ve škole, zmizela)

Moc děkuji za spolupráci