Týdenní plán 25. - 29. 5. + info

Publikováno: 23.5.2020 Autor(ka): Kateřina Hrodková

Vážení rodiče! Milí lichožrouti!

Velmi vám děkuji za spolupráci. Vím, že doma odvádí dobrou práci nejen děti, ale i vy rodiče. =)

V matematice nás čeká nové prostředí PAVUČINY. Nahraji k němu další výukové video.

V tomto týdnu bude učiva v plánu o něco méně. Využijte prostor k tomu, aby děti dopsaly písanku č. 3, pište diktáty a přepisy. Nechte prvňáčky, aby si někdy zkusili diktát sami zkontrolovat. Prosím o foto stránky 1 z písanky do konce týdne.

Ať děti hodně čtou. Můžete se pustit do nějakých čtenářských lekcí, které stále visí na stránkách třídy a vy jste se k nim ještě nedostali. Jednu novou tvořím.
Do přílohy dávám text s pracovním listem. Děti z domácí skupiny si ho mohou přečíst a zkusit podle něj vyplnit pracovní list. Kdo se do toho pustí, prosím o foto.

Pro ty, kteří v pondělí nastupují do školní skupiny:
- přinést vyplněné: přihlášku + čestné prohlášení
- na přihlášku připište, kdo bude vaše dítko vyzvedávat
- knížky si děti mohou nechávat ve škole
- s sebou si budou nosit každý den vlastní rozečtenou knihu a penál (případně další věci, o které požádá paní učitelka)
- vaše skupinka bude prozatím chodit na obědy od 11:30, v 11:45 prosím již čekejte před školou na ty, kteří odcházejí (nejdou do odpolední skupiny)
- nepřítomnost dětí je nutné omlouvat inhed (stačí mi sms či email; pokud víte předem, můžete informovat paní učitelku)
- přinést materiály, které vypracovali během domácí výuky (moc ráda se na ně podívám)
Uvidíme, jak bude vše plynout dál...

Plán má dvě podoby. Vyberte si tu, která vám bude více vyhovovat. Kdo si vybere verzi rozepsanou do dnů, nemusí lovit nutně šneky. Může lovit klidně kytičky, ponožky, autíčka... =)

Sledujte prosím pravidelně třídní stránky. V průběhu září se budeme intenzivně věnovat opakování. Pokud budete něco potřebovat, neváhejte se na mě obrátit.

Přeji pohodové dny!
Vaše paní učitelka Katka