Týdenní plán 15. - 19. 6.

Publikováno: 13.6.2020 Autor(ka): Kateřina Hrodková

Milí rodiče! Milí lichožrouti!

Doma i ve škole budeme ještě pokračovat především ve čtení, psaní a počítání. V matematice jsou některá cvičení dobrovolná, nechám na vás a dětech, zda si jimi budou lámat hlavy.

Školní skupinku paní učitelka chválí - jsou šikovní... jako ti doma. =) Jen prosím prohlédněte dětem penály a pokud je potřeba, doplňte cestou do obchodu základ (zejména náplně do pera). Děkuji. V úterý bude probíhat učení venku, vybavte tedy děti sportovním oblečením, velkým pitím a svačinou. Bude dobré, pokud je pro jistotu nastříkáte nějakým repelentem.

V příloze najdete:
- rozepsaný plán na další týden
- pracovní listy pro zábavu (pro zájemce, kdyby se někdo nudil) - dokreslování, osmisměrky, přečti a vybarvi

Vysvědčení si budeme rozdávat společně 26. 6. Bližší informace vám napíšu později.

Všem opravdu moc děkuji za spolupráci!

Pěkný týden!
Katka Hrodková