Kalendář akcí

Předchozí Následující

Po - 20.5.2019

Muzeum Karlova mostu 4. A, 4. C

(Škola, Web)

ŠvP Smetanova Lhota 5. B, 5. C

(Škola, Web)

Muzeum Karlova mostu...

Muzeum Karlova mostu 4. A, 4. C

(Škola, Web)

ŠvP Smetanova Lhota...

ŠvP Smetanova Lhota 5. B, 5. C

(Škola, Web)

Út - 21.5.2019

ŠvP Smetanova Lhota 5. B, 5. C

(Škola, Web)

Planetárium Praha 2. A, 2. B, 3. A, 3. B

08:00 - 13:00 (Škola, Web)

ŠvP Smetanova Lhota...

ŠvP Smetanova Lhota 5. B, 5. C

(Škola, Web)

08:00 - 13:00 Planetárium Praha 2....

Planetárium Praha 2. A, 2. B, 3. A, 3. B

08:00 - 13:00 (Škola, Web)

St - 22.5.2019

ŠvP Smetanova Lhota 5. B, 5. C

(Škola, Web)

Muzeum Karlova mostu 4. B, 5. A

(Škola, Web)

ŠvP Smetanova Lhota...

ŠvP Smetanova Lhota 5. B, 5. C

(Škola, Web)

Muzeum Karlova mostu...

Muzeum Karlova mostu 4. B, 5. A

(Škola, Web)

Čt - 23.5.2019

ŠvP Smetanova Lhota 5. B, 5. C

(Škola, Web)

Farma Chodouň 1. st.

(Škola, Web)

ŠvP Smetanova Lhota...

ŠvP Smetanova Lhota 5. B, 5. C

(Škola, Web)

Farma Chodouň 1. st.

Farma Chodouň 1. st.

(Škola, Web)

Pá - 24.5.2019

ŠvP Smetanova Lhota 5. B, 5. C

(Škola, Web)

Taneční představení LŠU

10:00 - 11:40 (1. A, 1. B, 1. C, 2. A, 2. B, 3. A, 3. B, 3. C, 4. A, 4. B, 4. C, 5. A, Škola, Třídy, Web)

ŠvP Smetanova Lhota...

ŠvP Smetanova Lhota 5. B, 5. C

(Škola, Web)

10:00 - 11:40 Taneční představení LŠU

Taneční představení LŠU

10:00 - 11:40 (1. A, 1. B, 1. C, 2. A, 2. B, 3. A, 3. B, 3. C, 4. A, 4. B, 4. C, 5. A, Škola, Třídy, Web)

So - 25.5.2019

Ne - 26.5.2019

Po - 27.5.2019

Noc na Točníku 5.A

(Škola, Web)

Noc na Točníku 5.A

Noc na Točníku 5.A

(Škola, Web)

Út - 28.5.2019

Noc na Točníku 5.A

(Škola, Web)

ŠD - Sportovní pětiboj

13:00 - 16:00 (Škola, Web)

Noc na Točníku 5.A

Noc na Točníku 5.A

(Škola, Web)

13:00 - 16:00 ŠD - Sportovní pětiboj

ŠD - Sportovní pětiboj

13:00 - 16:00 (Škola, Web)

St - 29.5.2019

Plavecko-běžecký pohár 1. st., krajské kolo.

07:00 - 13:00 (Škola, Web)

07:00 - 13:00 Plavecko-běžecký...

Plavecko-běžecký pohár 1. st., krajské kolo.

07:00 - 13:00 (Škola, Web)

Čt - 30.5.2019

Pá - 31.5.2019

Den dětí

(1. A, 1. B, 1. C, 2. A, 2. B, 3. A, 3. B, 3. C, 4. A, 4. B, 4. C, 5. A, 5. B, 5. C, Škola, Web)

Den dětí

Den dětí

(1. A, 1. B, 1. C, 2. A, 2. B, 3. A, 3. B, 3. C, 4. A, 4. B, 4. C, 5. A, 5. B, 5. C, Škola, Web)

So - 1.6.2019

Ne - 2.6.2019