INFORMACE O ŠKOLNÍM KLUBU

•

• Školní klub je určen pro žáky 5.-9 . ročníku ZŠ Zdice jako místo pro setkávání nad různými společenskými hrami, místo kde si děti mohou vyhledat informace na počítači či tabletu, vytvořit a vytisknout referát, účastnit se zájmových a sportovních aktivit (stolní tenis, badmington, xbox aj.).

• V klubu je možné si také půjčovat knihy, v klidu si číst nebo malovat, kreativně tvořit a v bezpečí tak počkat na začátek vyučování, autobus nebo na návrat rodičů ze zaměstnání.

• Maximální počet žáků v klubu je 30, děti mohou různě přicházet a odcházet jak potřebují s tím, že kapacita klubu by v daný okamžik neměla být překročena.

• Školní klub sídlí v budově školy v Komenského ulici, vede jej vychovatelka paní Marcela Andrlíková.

• Klub je otevřen každé ráno od 7:00 do 7:45 hod. (možnost příchodu do klubu mezi 7 – 7:30) a odpoledne  PO, ÚT,ST- 12:30-16:00 hod., ČT – 11:35 – 16:00 hod., PÁ – 12:30 – 15:00 hod.

• Roční poplatek činí 250,-Kč . Platbu je nutné provést do dvou měsíců od podání přihlášky buď osobně nebo elektronicky na účet školy - 0364763359/5500 (do poznámky uvést jméno dítěte, kvůli identifikaci).