2018/2019

V tomto školním roce jsem uspořádali Podzimní bazar oblečení a sportovního vybavení. Máme v plánu podobný bazar uspořádat i na jaře, opět ve školní tělocvičně.

Jako každý rok jsme usořádali s pomocí Army muzea a města Vánoční trhy.

PROJEKTY 2015/2016

29.11.2015 Vás všechny zveme na Vánoční trhy, které se tradičně uskuteční na Husově náměstí ve Zdicích. Na hojnou účast se těšíme u stánku "Školní pekárna" a zároveň u stánků jednotlivých tříd.

Vánoční atmosféra je zajištěna.

PROJEKTY 2014/2015

jako již tradičně se konaly Vánoční trhy v koprodukci ZŠ Zdice a Sdružení

PROJEKTY 2013/2014

Vánoční trhy - 2. ročník

I druhý ročník Vánočních trhů konaných na první adventní neděli byl úspěšný. Jednotliví vystavovatelé/prodejci (děti, učitelé, přátelé školy) připravili mnoho zajímavých výrobků, které našly své nové vlastníky.

Výdělek ze "školní pekárny" byl věnován na podporu zvelebení a zařízení dalších oddělení školní družiny.

PROJEKTY 2012/2013

Bazárek - 2. ročník

Na jaře 2014 se konal další bazárek oblečení, hraček, her....

Vánoční trhy 2012

Účast Sdružení na Vánočních trzích byla jednoznačně zhodnocena jako velmi úspěšná akce na podporu ZŠ Zdice. Sdružení se z větší části podílelo na organizaci Vánočních trhů (zajištění stanů, stolů, ubrusů, výzdoby) a rovněž na výdělečné činnosti pro ZŠ Zdice. Jednotlivé členky Sdružení napekly sladké či slané dobroty a společnými silami prodávaly ve stánku Sdružení, včetně dalšího občerstvení (svařené víno, čaj, káva).

Celkový výdělek za Sdružení                                        9.766,- Kč

Celkem byla předána ZŠ Zdice částka v hodotě 10.000,- Kč

Jarní bazárek

Další aktivitu, kterou si na svá bedra za Sdružení, vzala paní Blanka Blažková můžeme považovat za úspěšnou. Trhů se zůčastnilo 32 prodejců, kteří své stánky se zbožím rozložili v přízemí budovy ZŠ 1. stupně. Prodejci nabízeli různé zboží (kojenecké oblečení, oblečení pro větší děti, hračky, dětské dopravní prostředky, aj.), které již sami doma neužijí.

Tuto akci plánuje Sdružení zopakovat v dalším školním roce.